BAKIR HURDA ALINIR

İster soyma bakır isterseniz kırma bakır alım ve satışlarımız mevcuttur. Hurda çeşitlerinin başında gelen bakır hurdası ticari kazancı yüksek olan geri dönüşüm alanlarındandır. Ancak kazancınızı artırmak, kâr oranınızı yükseltmek için doğru yerde, doğru zamanda doğru adımlar atmak gerekir. Aksi halde kâr edeyim derken hurda bakır birikiminizden zarar da edebilirsiniz. İşte bu doğru zamanı ve doğru admı danışabileceğiniz bir şirket BİRLİK HURDA olarak buradayız. Şirketimiz İstanbul Hurdacı esnafı arasında güvenilir iş akti ve sürekli hizmet anlayışı ile tanınmıştır.

İzmir’in tüm semtlerinden bakır, hurda bakır, kırma bakır, soyma bakır alıyoruz. Tüm ticari anlaşmalarımızda olduğu gibi bakır alımlarımızda da bakır fiyatı için yüksek fiyat garantsi veriyoruz. Ayrıca istediğiniz taktirde yerinden alım da yapıyoruz. Kısacası siz bakırınızı satmaya karar verdiyseniz bizi arayın, fiyat teklifimizi öğrenince şaşıracaksınız.

Hurda depolamak için yeriniz mi kalmadı? Dert etmeyin arayın bakır hurdalarınızı nakite çevirelim.

Kablo bakır fiyatını merak mı ettiniz? Arayın hemen söyleyelim. İstanbul Hurdacılar Sitesinden teyit edebilirsiniz. İstanbul Bakırın güncel kilo fiyatı bizde.

Bakır hurdalarınızı kırma ve paketleme de sorun mu yaşıyorsunuz? Arayın yardımcı olalım. Hurda bakır kırma ve paketleme makinelerimiz mevcuttur.

İstanbul’da bakır alan firmalar deyince akla ilk gelen firma BİRLİK Hurda’dır. İstanbul’da tüm semtlere hizmet veriyoruz.

Hurda bakırlarınızı bizi aramadan satmaya karar vermeyin. Bizi Şimdi arayın!

About admin

Check Also

MAKİNA&EKİPMAN HURDALARI

Günümüzde tekstil sektörü başta olmak üzere bir çok sektörde Makina ve ekipman hurdası ortaya çıkıyor. …

Bir cevap yazın

Sohbete başla!
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Hurda mı satmak istiyorsunuz?