Hakkımızda

Torbalı Hurda

Müşterilerimiz ile oluşturmuş olduğumuz karşılıklı güven çerçevesinde, dünyadaki gelişmeleri ve trendleri yakından takip ederek, öğrenen, sürekli yenilenen ve ilkleri gerçekleştiren bir firma olma hedefimize ulaştık.

Misyonumuz

Gelişime açık yönetimimiz, genç, dinamik çalışan kadromuzla pazardaki ürünleri ve rakiplerimizi yakından takip ederek, bilgileri en iyi şekilde toplamak, kurum içi koordinasyonu ve iletişimi geliştirerek toplanan bilgi üzerinde kararlar almak ve bu doğrultuda hizmet verdiğimiz müşterilerimizle etkin iletişimi ve bilgiyi paylaşarak en yüksek faydayı sağlamak.

Kalite Politikamız

Yeryüzündeki ve yeraltındaki madenler ve yaşadığımız bu çevre artık daha çok evsel ve işsel atıklarla doluyor. Bu konuda hassasiyetle onlara bakmamızı istiyor. Bu tür çevre sorunlarına karşı firmamız BİRLİK HURDA Doğal kaynakları daha iyi kullanma yollarını elindeki son teknoloji ile bulan insanoğlu, ekonomik gücü ve çevre bilincini de bir araya getirerek, dünyanın geleceğinin bozulmasına çok daha radikal kararlar alarak ulaşabilir. Biz teknoloji ve mantığı birleştirerek, Avrupa Birliği standartlarının bütün şartlarına uyarak, toplum ve çevre bilinci içinde çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

BİRLİK HURDA olarak yıllardır İZMİR’İn bir çok semtinde   faaliyet göstermekte olup, betonarme, prefabrik, çelik konstrüksiyon yapıların yıkım, bozum ve hafriyat işleri ile ilgi profesyonel çözüm odaklı çalışmalar yürütmekteyiz.

Kentsel dönüşüm yasası çerçevesinde  özellikle TORBALI’da eski yapıların yıkılarak yeni yapıların inşa edilmesi sürecinde yapı sahipleri ve müteahhit firmalara profesyonel ve orijinal yıkım ekipmanları ile iş-yapı güvenliği konularında uzman ekibimizle bina yıkım, enkaz ve hafriyat kaldırma işlerinde güvenilir çözüm ortağı olarak hizmet vermekteyiz.

İşinin uzmanı kadromuz, tam donanımlı ekiplerimiz ve son model iş makinelerimizle TORBALI Kentsel Dönüşüm Projesi için hizmetinizdeyiz.

Yıkılmasını istediğiniz binaları hurda karşılığı yıkıyoruz. Bina yıkım işleri çok riskli işler olmasına rağmen bu işin ehli ekiplerimizce riskleri ortadan kaldırarak güvenli ve kaliteli hizmet veriyoruz.

Projelerimizi BİRLİK HURDA güvencesi & sorumluluğu kapsamında yürütüyoruz.

Ayrıca Kentsel Dönüşüm Projelerinde olduğu gibi Geri Dönüşüm’de de iddalıyız. Bu amaçla hurda demir, sarı, bakır, çinko, bronz, kurşun, kalay, nikel,  kağıt, paslanmaz ve alüminyum hurdalarının ticaretini yapıyoruz. Tüm metal hurda çeşitlerine hitap etmekteyiz.


Siz arayın hurdalarınızı gelip kapınızdan alalım.  

BİZİ ARAYIN: 0533 372 52 66

 

Sohbete başla!
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Hurda mı satmak istiyorsunuz?